+48 601 701 950

Firma P.W. Mitex – mikrobusy – zajmuje się profesjonalnym przewozem osób vipowskimi vanami mikrobusami i autobusami. Jeśli organizujesz przejazd i masz problem z transportem osób, które będą w niej uczestniczyć – to bardzo dobrze trafiłeś! A może poszukujesz kogoś, kto zapewni szybki i bezpieczny transport na imprezy rodzinne bądź pracownicze? Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty! Nasza firma oferuje usługi transportowe najwyższej jakości. Obsługujemy trasy nie tylko na terenie Polski, ale także wyjazdy zagraniczne. Ponadto oferujemy naszym klientom możliwość wynajmu autobusu mikrobusów lub vanów na wycieczki, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz spotkania biznesowe. Nasze pojazdy mogą zabrać, 6, 8 lub 20 osób.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie kursy realizujemy nowoczesnymi pojazdami marki Mercedes, Fiat i Opel. Wszystkie są zakupione jako pojazdy nowe u krajowych sprzedawców i zawsze z najwyższymi pakietami wyposażenia i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów są dla nas priorytetem, dlatego ogromną uwagę przykładamy do stanu technicznego naszych aut – nad sprawnością samochodów czuwa dedykowana stacja obsługi pojazdów. Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej działalności i proponowanych w związku z nią usług. Zadzwoń proszę do nas, jesteśmy pewni, że poznając szczegóły naszej działalności upewnisz się, że jesteśmy najlepszym wyborem.

Jako jedna z 2 firm w Polsce

Od 2005 posiadamy rekomendacje Berlin Airports!

Zwracamy się do Państwa z naszą ofertą – działamy od 1989 roku, od kilku lat oferujemy także usługi transportu osobowego. Dysponujemy najnowocześniejszym i komfortowym sprzętem oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami.

Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia na przewozy osób w transporcie krajowym i zagranicznym. Nasz tabor to nowe, maksymalnie wyposażone mikrobusy 9-osobowe oraz autobusy 20-miejscowe. W przypadku zapotrzebowania na duże autokary mamy rzetelny bank informacji o najlepszej ofercie na rynku.Prowadzimy także transfery dla grup na lotniska krajowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – opracujemy i zorganizujemy każdy krajowy i zagraniczny wyjazd. Najwyższy standard naszych usług nie oznacza wygórowanych cen! Proponujemy bardzo konkurencyjne stawki na rynku usług.

Mitex-Travel - Renata Tepper

Centrum Komfortowych Przewozów Pasażerskich

 

e-mail: biuro@mikrobusy.net.pl

+48 601 701 950

Tel.:+48 61 8160 578

Należymy do:

 Wielkopolska Izba Turystyczna