+48 601 701 950

Transfer Poznań Berlin – codzienne połączenia z lotniskami w Berlinie

Witamy na naszej zakładce „Ceny transferów”, skoro Państwo ją odwiedzili, musieli Państwo wpisać w wyszukiwarce frazę  transfer Poznań Berlin. Zapewniamy Państwu transfery do Berlina z Poznania w dogodnej cenie oraz komfortowych warunkach. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza oferta jest najlepsza na rynku, ponieważ posiadamy wysokiej jakości busy, które są wyposażone w taki sposób, aby udogodnić każdą podróż. Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, co jest wielkim udogodnieniem w każdą pogodę, ponieważ dostosujemy odpowiednią temperaturę, aby nie było Państwu za ciepło bądź za zimno. Transfer Poznań Berlin dla większej ilości osób – do dwudziestu – posiadamy autobus, który zadowoli Państwa pod każdym względem – posiada fotele rozkładane, oczywiście z pasami bezpieczeństwa, zestaw DVD, monitory LCD, oświetlenie oraz nawiew od klimy przypisane dla każdego miejsca pasażerskiego – w ten sposób będą mieli Państwo możliwość samodzielnie regulować temperaturę, która będzie dla Państwa odpowiednia. Jeśli interesują Państwa transfery do Berlina z Poznania dla mniejszej ilości osób – choćby sześciu lub dziewięciu to posiadamy auta z podgrzewanymi i wentylowanymi siedzeniami pasażerskimi oraz indywidualną klimatyzacją. W swojej ofercie przewidujemy również transfer Poznań Berlin dla jeszcze mniejszej ilości osób, a mianowicie od jednej, do trzech osób. W tym przypadku proponujemy Państwu przejazd luksusowym Audi A6, który z pewnością spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Posiadamy licencję na przewozy międzynarodowe – OU002076 Certyfikat 01122/F3/03

Jak Państwo widzą, nasza oferta jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni i z pewnością będą chcieli Państwo skorzystać z naszej pomocy. Transfer Poznań Berlin? Mitex!

Ceny przejazdu

W okresie pandemii koronawirusa i obowiązujących obostrzeń na terenie Europy realizowane są tylko przewozy specjalne z cenami ustalanymi indywidualnie dla każdego z transferów ze względu na limitowaną liczbę pasażerów w pojeździe.

 

 

 

Preferencyjne ceny dla grup pasażerów, przejazdy VIP – ceny specjalne

 

 

Godziny wyjazdów

Dogodne godziny wyjazdów, także na życzenie odbiór pasażerów ze wskazanego adresu.

Transfer Poznań Berlin

Auta

Komfortowe nowe samochody w pełni wyposażone, rozkładane oraz indywidualne siedzenia.

 

Mitex-Travel - Renata Tepper

Centrum Komfortowych Przewozów Pasażerskich

 

e-mail: biuro@mikrobusy.net.pl

+48 601 701 950

Tel.:+48 61 8160 578

Należymy do:

 Wielkopolska Izba Turystyczna